foto1

RvK bestuur

Voorzitter

Johannes Kon
Tel 06 50 61 14 83   aris.kon.arnhem11@gmail.com


Overige bestuursleden

Mevr. Henny Beijer, tel. 026-445 26 06 e-mail: hw.beyer@chello.nl

Dhr. Bruno Vreeburg, secretaris, lid, tel 06 - 277 435 41 e-mail:  vrar2010@gmail.com

Mevr. Trees Bartelds, notulist,  tel. 026-445 60 19 e-mail: t.bartelds@planet.nl

Mevr. Martine Koops, lid, tel.: 026 339 17 17 e-mail: mskoops@hetnet.nl 
 

 

Postadres RvK Arnhem:
Raad van Kerken Arnhem, Dhr. Johannes Kon, Kluizeweg 254, 6815 EJ Arnhem


 

DE KERKELIJKE AFGEVAARDIGDEN IN DE RAAD VAN KERKEN

Anglicaanse Kerk Arnhem-Nijmegen:
Dorienke de Vries, curate@arnhemnijmegenchaplaincy.nl
 

Baptistengemeente Arnhem - Centrum:

Erika Oosterkamp e-mail: erika@oosterkamp.org


De Christengemeenschap Arnhem - Nijmegen - Boxmeer:

Dick Blokker, 

tel.: 026 443 15 44

email: dickblokker@hotmail.com           

website: www.christengemeenschap.nl

 

Doopsgezinde Gemeente Arnhem:

Aly Meijer, alyjjmeijer@gmail.com

 

Evangelische Broedergemeente:

Patricia Paal, pattypaal@hotmail.com

 

Evangelisch-Lutherse Gemeente Arnhem:

vacant

 

Leger des Heils:

Henri Kloppenburg                                                                                    

 

Vrijzinnigen NPB  afd. Arnhem 

Bert Companjen

tel: 026 3516961

email: bert.campanjen@gmail.com 

 

Oud-Katholieke Kerk: 

Paul Brommet

tel.: 06 -163 489 56

e-mail:  paul.brommet@okkn.nl

 

Parkstraatgemeente: 

Bert Companjen, 

tel.: 026 351 69 61

email: bert.companjen@gmail.com

 

Protestantse Gemeente te Arnhem:

Arjen Hiemstra,  

tel.: 026 311 41 04

e-mail: arjen.hiemstra@pgarnhem.nl 

 

Protestantse Gemeente te Schaarsbergen:

Henny Beijer, 

tel.: 026 445 26 06

e-mail: hw.beijer14@chello.nl 

 

Rooms-katholieke Kerk:

Bruno Vreeburg

tel.: 06 277 43 541

vrar2010@gmail.com

 

Waalse Kerk:

Gerard Kreeft

 

 

 

 

WAARNEMERS

 

Armeens Apostolische Kerk:

Shant Simonian                                                        

tel: 06 40 45 10 44

                       

Nieuw Apostolische Kerk:

Roelof Cramer,  

tel.: 026 323 46 35

e-mail: roelof.a.cramer@hetnet.nl
 

Rob Profijt,

tel.: 06 14 44 48 04

e-mail: r.profijt9@upcmail.nl        
                                                                                                                         

 

 

Copyright © 2022, RvkArnhem